Ankara'da Otomatik Kapı Sistemleri Çözüm Ortağınız!

+90 312 394 0875
bilgi@yetisotomasyon.com

Pzts - Cmts 9.00 - 19.00
Pazar Tatil

Bahçe Kapısı Ankara

Bahçe Kapıları Ankara’da üretimi yapılıp istenilen her yere imalatını sağlıyoruz. Bahçe kapıları günümüzde apartmanlara, sitelere, villalara, şirketlere araç giriş çıkışlarının bulunduğu ve güvenlik önlemlerinin sağlanması gereken her yere imalatını ve montajını yapıyoruz. Yetiş Otomasyon kalitesi ile üretimi yapılıp uzman ekiplerimizce montajı sağlanmaktadır.
Bahçe Kapısı Ankara ili için en çok tercih edilen kapıdır. Çünkü kar, yağmur yağışları Ankara'da çok olduğundan soğukta kapının yanına kadar gidip bahçe kapısını kimse açmka istemez. Dolaysıyla yana kayar ve dairesel bahçe kapılarımızdan çok memnun kalırsınız.

Neden Yetiş Otomasyon Bahçe Kapıları


Bahçe kapılarını eğer istediğiniz bir model var ise ya da seçmek istiyorsanız tasarımı hemen yapılıp imalata geçirilir. Kullandığımız dayanıklı malzemeler ve otomasyon sistemleri ile bahçe kapılarını uzun yıllar boyu konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bahçe Kapısı Çeşitleri


Bahçe kapılarını askılı sistem, kayar sistem ya da manuel olarak tasarlayabiliriz. İsteğinize göre son derece kaliteli malzemeler ve motorlar kullanılır. En kısa sürede montajı ve imalatı sağlanır.

Yana kayar bahçe kapısı 300 kg'dan 3000kg'a kadar taşıma gücüne sahiptir. Fotosel, uzaktan kumanda ve anahtarlı buton sayesinde sorunsuzca bahçe kapınızı açabilirsiniz.

Dairesel Açılır Bahçe Kapıları iki parçadan oluşur. Böylelikle, kullanım kolaylılığı sağlar, tek parçasını açıp kapatabilirsiniz.

Askılı Sistem Nedir?


Askılı sistem araç geçişlerinin çok olduğu yerlerde tercih edilebilir kaliteli motorlar kullanılması sebebi ile uzun yıllar deformasyona uğramayacaktır. Bu sistem hiçbir yere temas etmediğinden raylı sistemin üzerine oturtulduğundan dolayı normal Bahçe Kapısı Sistemlerine göre daha hızlı çalışmaktadır. Kumanda, metal kütle detektörü ya da otomatik tanıma sistemi yapılabilir. Bahçe Kapısı Ankara Sistemleri hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşın.

Kayar Sistem


Bahçe kapılarının kayar sistemle yapılması yana doğru açılmasını sağlar geçişlerin normal ya da az olduğu yerlerde tercih edilebilir. Bu sistemlerde elle, kumanda ile, metal kütle detektörü ile ya da otomatik tanıma sistemi ile kontrolü sağlanabilir.

Manuel Bahçe Kapıları Ankara


Manuel bahçe kapıları yana kayar veya normal açılabilir sistem olarak istenilen yere şık dizaynlar şeklinde tasarlanır. Bunlar otomatik sistem takılmadığından dolayı maliyetleri daha uygundur. Tercihe göre istenilen ürün imalatı ve montajı tarafımızca yapılacaktır.

Bahçe Kapısı Ankara Fiyatları


Bahçe Kapısı Ankara fiyatları seçeceğiniz kapı tasarımı, kullanılacak motora ve güncel kura göre değişmektedir. Bu yüzden ürünün tasarımı ve teknik parçaları belirlenene kadar fiyat belirlenememektedir. Net fiyatlar için bize ulaşın.

Otomatik Kapı ve Otomasyon Sistemleri Proje ve Bilgilendirme için

Bize Ulaşın