Ankara'da Otomatik Kapı Sistemleri Çözüm Ortağınız!

+90 312 394 0875
bilgi@yetisotomasyon.com

Pzts - Cmts 9.00 - 19.00
Pazar Tatil

Hızlı PVC Kapı Ankara

Bariyer Sistemleri Ankara

Bariyer Sistemleri Ankara firmamız Yetiş Otomasyon sizlere çoğunlukla kollu bariyer ve mantar bariyer olanakları sunmaktadır.Kollu bariyerler, 3 metre ile 8 metre arasında değişmektedir. Alüminyum kolların yatay konumdan dikey konuma geçerek geçişin kontrolünü sağlayan bariyer sistemidir. Mantar Bariyerler, yerin altına düzenlenen mekanizmalar sayesinde alüminyum plakın yukarı yada aşağı konuma gelerek araçların geçişini sağlayan sistemlerdir. Anti terrör özelliği sayesinde kollu bariyere göre daha çok tercih edilir. Mantar bariyerlerin güvenliğini daha çok artırmak için yol kesici bariyer sistemleri son yıllarda çok kullanılmaktadır. Şekil olarak üçgen prizmasına benzeyen bariyer sistemi, çelik ve çeşitli kompozitler ile güçlendirilmiştir. Bu sistemden tır yada otomobiller kesinlikle geçememektedir.

Bariyer Sistemleri Seçimi Nasıl Yapılmalı


Bildiğiniz gibi birçok kollu bariyer ve mantar bariyer tipleri bulunmaktadır. Dolaysıyla akıllara Kollu ve Mantar Bariyerler Seçimi Nasıl Yapılmalı sorusu gelmektedir. Sizlere yol göstermek açısından şu sorulara cevap vermelisiniz.
1) Yaptırmak istediğiniz yerin güvenlik derecesi nedir? Alternatif cevaplar; az, orta, çok.

2) Kapatmak istediğiniz yerin genişliği kaç metredir? Alternatif cevaplar; 3 metre, 4 metre, 5 metre, 8 metre.

3) Kurulacak yerde ne kadar kazı yapılabilir? Alternatif cevaplar; 55cm-65cm, 65-90cm, 90cm ve üstü.

4) Bariyer Sistemleri nasıl açılıp kapatılmalı? Alternatif cevaplar; plaka tanıma, uzaktan kumanda, buton, telefon uygulaması, kart okutma, şifre girme, girerken yandaki alternatiflerden bir tanesi (plaka tanıma, uzaktan kumanda, buton, telefon uygulaması, kart okutma, şifre girme) çıkarken bariyer sistemine yaklaşınca.

5) Bariyer Sistemleri kaç saniyede açılmalı? Alternatif cevaplar; 3sn., 5.sn, 7.sn, 10.sn

Yukarıdaki beş soruya verdiğiniz cevaba göre profesyonel Bariyer Sistemleri Ankara ekibimiz sizlere en uygun ürünü sunacaktır.

Not: FAAC, BFT, NICE bariyer sistemlerimizde kullanılan bazı güçlü markalardır.

Otomatik Kapı ve Otomasyon Sistemleri Proje ve Bilgilendirme için

Bize Ulaşın