Ankara'da Otomatik Kapı Sistemleri Çözüm Ortağınız!

+90 312 394 0875
bilgi@yetisotomasyon.com

Pzts - Cmts 9.00 - 19.00
Pazar Tatil

Doner Kapı Ankara

Döner Kapı, iş yerlerinizin veya sitenizin gösterişini artırır. Döner Kapı Ankara firmamızın ürettiği kapılar, giriş ve çıkışlardaki güvenliği artırmasıyla son zamanlarda oldukça kullanımı artmıştır. Döner Kapının işleyişini ve özelliklerini sizlere daha detaylı anlatarak siz de neden Yetiş Otomasyon'nun ürettiği döner kapıları kullanmalısınız açıklayalım.

Döner Kapılar Nasıl Çalışır?

Fotoselli kapılardaki sistemler ile aynıdır. Döner Kapıya yaklaşan kişiyi radar sayesinde algılar. Fotoselli kapılarda yana açılan sistem döner kapı’nın içindeki kanadı çevresinde dönüş yaparak kişinin giriş ve çıkısını sağlar. Döner Kapı Radarları görüş mesafesi ayarlanarak kapının verimliliği artırılabilir.

Döner Kapı Çeşitleri

Otomatik ve manuel döner kapı adlarıyla, kullanım açısından ikiye ayrılır. Ayrıca döner kapılar iki, üç veya dört kanatlı olacak şekilde çeşitlendirilirler. Kullanılan profillerin malzemesi alüminyumdur. Fakat isteğe bağlı değişiklik gösterebilir. Döner Kapı çeşidi olarak sayılmasına rağmen daha çok fotoselli kapı özelliğine benzeyen Yarım Daire Döner Kapı bulunmaktadır. Fotoselli kapılarda ki gibi yana açılan Yarım Daire Döner Kapı şekil olarak iç ve dış bükey olacak şekilde tasarlanabilir.

Döner Kapı Neden Kullanılır?

• Döner Kapı bulunduğu yerin ısısını düzenleyerek enerji verimliliği sağlar.
• Fotoselli kapılara göre toz, sinek vs. istenmeyen partiküllerin içeriye girmesini daha çok engellediği için tercih edilir.
• Döner kapılardan bir turda geçen kişi sayısı sınırlandırılabildiği için kullanılır. Güvenlik ekibi, içeriye giren kişileri rahatça görüp tehlike hissettiklerinde müdahale etme şansı daha yüksektir. Gerekirse kapının dönmesini durdurabilir.
• Döner Kapılar, otel veya iş yerlerinin daha ihtişamlı görünmesi nedeniyle kullanılır.

Döner Kapı Nerede Kullanılır?

• AVM
• Büyük Otopark
• Otel
• Kamu Kuruluşları
• Hastaneler
• Kongre Merkezleri
• Spor Salonları

Döner Kapı İmalatı

Döner Kapı İmalatı hakkında daha detaylı bilgi verelim. Kullanılan profiller, genellikle alüminyum olarak tercih edilir. Et kalınlığı 2mm’dir. Fakat isteğe göre değişiklik gösterebilir. RAL renginde ya da eloksal olarak imalat edilebilir. Sabit kanat camları 4+4mm lamine cam olarak üretilir. Tavan genellikle alüminyum kaplama ile yapılır. İstenilirse cam tavan uygulanabilir. Hava sirkülasyonunu azaltmak için at kılı fırçalar ile cam ve alüminyum arasında boşluklar kapatılır, dönme esnasında çizilme olmaz. Döner Kapı aydınlatması led veya spot ışıklar ile yapılabilir. Acil durumlarda emniyet butonu ile durdurma özelliği tasarlanır. Son olarak AC Motor ve 220 V AC/50-60 Hz özelliliklerine sahip döner kapılar kullanımınıza hazırdır. Daha detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Döner Kapı Fiyatları

Yukarıdaki bilgilerden anlayabileceğiniz gibi döner kapıların bir çok farklı özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerin hangilerini tercih edeceğinize göre Döner Kapı Fiyatları değişmektedir. Uzaktan kumandalı özelliği istemeniz durumunda fiyat değişebildiği gibi tavanın cam olup olmaması, led ışıklandırma özelliklerinde özel isteğinizin olup olmaması Döner Kapı Fiyatlarını değiştirmektedir. Fakat üretici ve toptan imalatımız olduğu için Döner Kapı Fiyatları konusunda iddialıyız.

Döner Kapı Ankara firması olarak başkentin bir çok oteline ve kamu kuruluşlarına üretimimiz olduğu gibi Türkiye'nin bir çok iline de hizmet verdik. Sizlerde Yetiş Otomasyon'nun tecrübesinden yararlanın.

Otomatik Kapı ve Otomasyon Sistemleri Proje ve Bilgilendirme için

Bize Ulaşın