Ankara'da Otomatik Kapı Sistemleri Çözüm Ortağınız!

+90 312 394 0875
bilgi@yetisotomasyon.com

Pzts - Cmts 9.00 - 19.00
Pazar Tatil

Garaj Kapısı Ankara

Otomatik Garaj Kapıları aklınıza gelebilecek her alana, profesyonellik katar. Bu sistem; evleri, siteleri, fabrikaları, AVM gibi yerleri uzun seneler boyu korur. Garaj kapısı sistemi, kurallarına uygun bir şekilde montajı yapılırsa toz, sıcaklık ve rüzgâr gibi etkenleri dışarda tutar.Böylelikle, temiz ve izolasyonu sağlanmış bir ortam sunar. Garaj Kapısı Ankara sisteminin en büyük avantajı zahmetsiz olması ve konfor sağlamasıdır. Ayrıca güvenlik sistemleri takılarak bulunduğunuz yerde koruma sağlar.


Garaj Kapısı Ankara sisteminde, arabadan inmeden kumandayla garaj kapısını açabilirsiniz. Dolaysıyla, konforunuzu düşürmemeye özen gösteriyoruz. Fotoselli sistem kapının hizasını sürekli tarar. Aracınızla garaj kapısının altından geçerken durmanız gerekirse kapı kapanmadan açık kalır. Kapanacağı sırada ise tekrar açılarak altından güvenlince geçebilmenizi sağlar. İstenildiği takdirde garaj kapılarınız içi dolgulu yapılabilir bu da ses ve ısı yalıtımı sağlar. Panellerin arasında kenarlarında EPDM (EthylenePropylene Diene Monomer) conta bulunduğu için toz yağmur ve rüzgâr geçirmezdir, ayrıca kapının altında da EPDM (EthylenePropylene Diene Monomer) conta bulunduğundan kapı yere çarpmaz ve yavaşça oturur. Bu da deformasyonu engeller.


Garaj Kapılarının Hangi Çeşitlerini İmal Ediyoruz


Garaj kapısı normal garaj kapıları alüminyum, için dolgulu veya çelik olarak tasarlanabilir. Renkleri de istenildiği gibi ayarlana bildiğinden dekoratif açıdan da uygundur, kumanda ve butonla işlev görebilir tercihen araç geçişlerinin az olduğu müstakil evlerde kullanılır.

Seksiyonel Garaj Kapıları genellikle araç trafiğinin fazla olacağı site veya büyük alışveriş merkezi gibi yerlerde tercih edilmektedir hem hızlı olması hem dayanıklı olması tercih sebepleridir ayrıca motorunun kapalı olarak dizayn edilmesi de görüntü estetiği sağlar.

Garaj Kapıları yan tarafa doğru açılabilir şekilde tasarlanabilir bu tasarım garaj kapıları hem çabuk hem de araç trafiğinin çok olduğu yerlerde yapılabilir genel olarak okul gibi büyük alanlarda tercih edilir.

Asma Kapı Sistemi


Bu sistemler de kapının yan tarafa doğru kayma mantığı ile çalışmaktadır ama kapılar rayların üzerine oturacak şekilde dizayn edilir bu şekilde hiçbir yere temas etmeyen kapılar normal yana kayar kapılara göre çok daha hızlıdır. Geçişin fazla olacağı yerlerde tercih edilir. Bu kapıların kullanım ömürleri diğer otomatik kapılara göre çok daha uzundur.

Garaj Kapısı Montajı


Garaj kapısının montajı yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar garaj kapısının monte edileceği zemin kesinlikle düz olmalıdır. Yoksa daha sonradan sürtünme bağlı olarak kapınızda arızalar meydana gelmektedir.

Garaj Kapısı Arızası


Garaj kapılarının genellikle arıza vermesinin sebebi kullanıcılardan kaynaklıdır. Garaj kapıları darbe aldığı zaman dişlileri kırılır ve değiştirilmesi gerekir. Bir diğer problem ise elektrik kesintilerinde voltajların dengesiz gelmesinden dolayı kapının kartlarının ve motorlarının yanmasıdır. Bu tip durumlarda da yine değişim gereklidir. Eğer otomatik garaj kapınız sizi algılamıyor veya siz geçerken kapanıyorsa fotoselli sisteminizde bir problem var demektir. Fotoselli sisteminin görüş alanın ayarlanması bozuk ise değiştirilmesi gerekir. Son olarak da garaj kapısı düşebilir halatları kopabilir veya yayları kırılabilir. Bunların önüne geçmek için kapıların bakımını zamanında yaptırmak gerekir.

Garaj Kapısı Ankara Fiyatları


Garaj Kapısı Ankara Fiyatları; garaj kapısının boyutuna, malzemede istenilen çeşitlere göre değişiklik gösterebilir. Garaj Kapılarımız garantilidir. İsteğe göre profesyonel ekiplerimiz bakımını, montajını ve tamirini özenle yapacaktır. Fiyat teklifleri için telefonla ya da maille ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kapı ve Otomasyon Sistemleri Proje ve Bilgilendirme için

Bize Ulaşın