Ankara'da Otomatik Kapı Sistemleri Çözüm Ortağınız!

+90 312 394 0875
bilgi@yetisotomasyon.com

Pzts - Cmts 9.00 - 19.00
Pazar Tatil

Hızlı PVC Kapı Ankara

Hızlı Pvc Kapılar Nerelerde Kullanılır?


Hızlı Pvc Kapılar Nerelerde Kullanılır sorusunun cevabından önce Hızlı Pvc Kapı ne için kullanılır onu iyice anlarasak nerelerde kullanılırı daha iyi anlarsınız. Hızlı Pvc Kapılar, çok sık girilip çıkılan fakat bölümler arası ısıyı, tozu, sesi ve içerideki görüntüyü kesmek için kullanılır. Ayrıca, fabrika içinde üretim süreçlerinde bir birlerine bağlı birimlerin yönetimsel olarak kimi zaman ayrılması gereken nedenler nedeniyle de kullanılmaktadır. Örneğin, Ar-Ge bölümü; numune alması gerektiğinde üretim alanına hızlıca girebilir. Fakat, üretim bölümü; depo bölümüne ya da lojistik bölümüne vereceği ürünlere müdahale olmaması için Hızlı PVC Kapıların açılmaması için geçici süreli kapatabilmektedir. Bu tarz örnekler fabrika ve KOBİ’lerde çoğaltılabilir. Hızlı PVC Kapı Ankara firmamız, hızlı PVC kapıların nerelerde kullanıldığını katıldığı yurt içi ve yurt dışı fuarlarda şöyle açıklamaktadır:

1) Gıda Tesisleri

2) Lojistik ve Kargo Firmaları

3) Depo Firmaları

4) Soğuk Hava Tesisleri

5) AVM’lerdeki Mağazaların Stok Bölümleri

6) Oto Yıkama Firmaları

7) Ar-Ge Departmanları

8) Farmasötik Kimya Laboratuarları

9) Çeşitli Alanlardaki Laboratuarlar

10) Otoparklar

11) Tersane ve Limanlar

12) Gümrük Kontrol Noktaları

13) Bina veya İş Yerleri (Tasarımsal olarak tercih edilmektedir.)

14) İlaç Firmaları

15) Tekstil Fabrikaları

16) Endüstriyel Tesisler

17) Marketler

18) Konveyör Önleri

19) Araba Bakım Yerleri

20) Hayvan Barınakları

21) Maden Kapıları

Hızlı PVC Kapıların Avantajları Nelerdir?


1) Servis ve Bakım Maliyetleri diğer çeşit kapılara göre daha azdır.

2) Rüzgar direncini artırmak için çeşitli çelik bar veya boncuk sistemi kullanılarak hem dayanıklılık gücünü değiştirilebilir hem de fiyatlarını artırıp azaltabilirsiniz. Örneğin, kullanılacak yerde 90km/h dayanan Hızlı PVC Kapı yaptırmanız gerekmiyorsa daha uygun fiyatlı hızlı pvc kapı yaptırabilirsiniz. İsterseniz Hızlı PVC Kapı Ankara firmamız, yaptırmak istediğiniz yere gelerek keşif yapar ve sizlere hangi özelliklerde hızlı pvc kapı uygundur diye bilgi verebilir.

3) Şeffaf PVC uygulaması ile istediğiniz yere ve sayıda pencere yaparak izleme ve kontrol alanları oluşturabilir.

4) Branda üstüne istediğiniz uyarı işaretleri, yazı veya görsel çalışma uygulayarak şirket verimliliğinizi artırabilir.

5) İstenilen hızlarda açılıp kapanabilen Hızlı PVC Kapı tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem hız verimliliği hem de enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Not: Hızlı PVC Kapı Ankara firması olan Yetiş Otomasyon 0,7 m/sn ile 3 m/sn arasında istediğiniz özeliklerde hızlı pvc kapı üretebilmektedir.

6) Farklı kapı açma sistemleri uygulanarak verimliliğiniz artar. El sensörlü, kart okutmalı, butonlu veya harekete sensörlü açma kapama sistemleri kullanarak hem hız hem de kimin hangi saatte girip çıktığının verisini tutabilirsiniz.

Not: Bir çok firmanın web sitesinde Hızlı PVC Kapıların güvenlikli olduğunu görebilirsiniz. Oradaki güvenlik, iş kazalarını önlemesi açısından koruyabilme güvenliğidir. Bu kapıların malzemeleri hırsızlık açısından ne kadar güçlendirilirse güçlendirilsin amacı güvenlik değildir. Bu konuyu sakın atlamayın.

Hızlı PVC Kapı Fiyatları


Malzemenin dayanıklılığına göre ve ölçülerine göre Hızlı PVC Kapı Fiyatları değişmektedir. PVC’nin kalınlığı, kaç sn’de açılma isteği motorun gücünü ve markasını değiştireceğinden mutlaka istekleriniz netleşmeli ve ölçüler netleşmeli. Bu yüzden fiyat teklifi almadan önce uzman ekibimizce keşif yapıp bir çok teknik bilgi ve dokümantasyon alması gerekir. Çalışma süreçlerinizi öğrenmemiz ve formenlerinizle görüşmemiz bile gerekebilir. Fiyat teklifi vermeden önce titizlikle isteklerinizi bilmemiz hatta size daha iyi alternatifler sunmak için buradayız. Hızlı Pvc Kapı Ankara firmamızla çalıştıktan sonra doğru hizmetin ne olduğunu çok net göreceksiniz.

Hızlı PVC Kapı Çeşitleri


Hızlı PVC Kapıların çeşitleri çok gibi görülebilir. Fakat ana çeşitleri, Sarmal PVC Kapılar ve Katlanabilir PVC Kapılardır. Bu çeşitlerin katlanması ve sarılması için kullanılan çubuklar alüminyum ya da çelik olarak ikiye ayrılır. PVC olarak kullanılan branda olarak bilinen malzemenin birçok farklı türü kullanılmaktadır. Bu farklı türler nedeniyle Hızlı PVC Kapı Çeşitleri çok sanılmaktadır. Ayrıca, PVC Kapıların çırt çırtlı bölüm yapılabilir böylelikle farklı adlarda PVC çeşitleri duyabilirsiniz.

Otomatik Kapı ve Otomasyon Sistemleri Proje ve Bilgilendirme için

Bize Ulaşın