Ankara'da Otomatik Kapı Sistemleri Çözüm Ortağınız!

+90 312 394 0875
bilgi@yetisotomasyon.com

Pzts - Cmts 9.00 - 19.00
Pazar Tatil

Otomatik Kapı Ankara

Otomatik Kapı

Otomatik Kapı ile fotoselli kapı teknik olarak farklı olsalar da günümüzde kullanıcılar için aynı diyebiliriz. Otomatik Kapılar giriş ve çıkışların yoğun olmasından dolayı ihtiyaç haline gelmiştir. Fakat çok kullanılan kapı kolları pandemi koşullarında hastalığın yayılma hızını artırması nedeniyle normal kapılar yerini otomatik kapılara bırakmıştır. Dolaysıyla işleri artan bazı otomatik kapı firmaları ürünleri teslim etmekte çok zorlanmıştır. Sizler, üretim kapasitesi ve ürün kalitesi kanıtlanmış firmalar ile çalışmayı tercih etmelisiniz. Bu anlamda, CE, ISO 9001 ve TSE belgelerine sahip Yetiş Otomasyon ile çalışmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Teslimi için anlaşılan gün ve saatte 2 yıl garantili otomatik kapılarımızı sunma konusunda oldukça iddialıyız.

Otomatik Kapı Kullanmanın Avantajları

• Otomatik Kapılar istenirse sürekli açık kalabilir. Böylelikle A sınıfı elektrik tasarrufu olan kapılarımız dahi kapı açılıp kapanırken elektrik harcar. Çok fazla açılıp kapanan bir kapıda elektrik tüketimi fazla olur. Kapınızı sürekli açık tutarak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

• Gece modduna alarak radarları pasif konuma getirmiş olursunuz. Böylelikle gece radar kullanılmadığı için kapınız elektrik tüketimini minimuma düşürür ve elektrik tasarrufu sağlarsınız.

• Radarın tek yönlü çalışma modu aktif edilebilir. Yani içeriden dışarıya çıkan kişileri radar görür ve kapıyı açar. Dışarıdan içeriye girmek isteyen kişileri radar görmesine rağmen kapının açılmasını engeller. Böylelikle, iş yerinizin kapandığı saatlerde içeriye girişin olmamasını kolaylıkla sağlarsınız.

• Normal çalışma modundan farklı olarak kapının açılma ve kapanma hızını ayarlayabilirsiniz.

• Otomatik kapınızda emniyet fotosel özelliği varsa (otomatik kapı ile fotoselli kapının arasındaki farklardan biri budur) kapınız bir sıkışma yaşanırsa hemen durur ve açılır. Böylelikle yaralanmalara karşı korunursunuz.

• Otomatik kapılarınızı yarım şekilde açabilirsiniz. Böylelikle kapının sık sık açılıp kapanmasını önlersiniz ve enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ayrıca, yarım şekilde açarak ısı kayıplarını önleyebilirsiniz.

• Kapının sürekli açık kalma özelliğini kullanarak deprem gibi doğal afetlerin yaşanması durumunda hızlı tahliyeyi sağlayabilirsiniz.

• Otomatik Kapı Ankara firmaları arasında kendisini tecrübesi ile daha öne çıkaran Yetiş Otomasyon bir çok kamu ve özel kuruluşara otomatik kapı çözümü sunmuştur. Referanslar bölümüzü inceleyebilirsiniz.

Otomatik Kapı ve Otomasyon Sistemleri Proje ve Bilgilendirme için

Bize Ulaşın