Ankara'da Otomatik Kapı Sistemleri Çözüm Ortağınız!

+90 312 394 0875
bilgi@yetisotomasyon.com

Pzts - Cmts 9.00 - 19.00
Pazar Tatil

Otomatik Kapi Cankaya

Otomatik Kapı Eskişehir

Eskişehir otomatik kapı satışlarında Türkiye’nin bir çok iline göre fazladır. Her geçen gün gelişen Eskişehir, iş yerlerinin artmasıyla en çok döner kapı teslim ettiğimiz illerin başında gelir. Odunpazarı, 71 Evler, Tepebaşı, Ağapınar, 75.Yıl, Akarbaşı, Bağlar, Vişnelik, Atatürk Bulvarı gibi bölgeler en çok otomatik kapı satışımızın olduğu bölgeler. Sizler de Eskişehir’deki dükkânlarınız veya apartman girişlerinize otomatik kapı yaptırmak istiyorsanız mutlaka fiyat teklifi alın.

Eskişehir otomatik kapı üreticileri arasında iyi ürünü iyi fiyata vermeyi hep görev edindik. Kullanıcıların istekleri doğrultusunda parmak okuyucu, kartlı geçiş sistemli, el sensörlü veya yüz tanımalı otomatik kapılar üretmekten büyük keyif alıyoruz. Tek kanatlı yana kayar kapılar ya da çift kanatlı yana kayar kapılar, uygulanacak yerin ölçü ve geçiş mesafe isteğine göre değişir. Yerin durumuna göre kanat genişlikleri değişebilmektedir. Fakat yükseklik genellikle 210 cm ve 220cm olur.

Eskişehir otomatik kapı genellikle iş yerleri için yapıldığından farklı renk istekleri olmaktadır. Yetiş Otomasyon istediğiniz renkte alüminyum profiller yapabilir. Böylelikle tasarım açısından iş yerlerinizi modern bir yapı haline gelir.

Otomatik Kapı ve Otomasyon Sistemleri Proje ve Bilgilendirme için

Bize Ulaşın