Ankara'da Otomatik Kapı Sistemleri Çözüm Ortağınız!

+90 312 394 0875
bilgi@yetisotomasyon.com

Pzts - Cmts 9.00 - 19.00
Pazar Tatil

Otomatik Kapı İstanbul

Otomatik Kapı İstanbul

Otomatik Kapı İstanbul firmaları arasında yerel gazetelerde aldığımız teşekkür yazılarımız bulabilirsiniz. Söz verilen sürede teslimat konusunda birçok teşekkür plaketimiz bulunmaktadır. En büyük başarımız müşterilerimizin sadakati ile yeni projeler kazanmamızdır. Otomatik kapılarımız 2 yıl garantilidir. Yerli üretim istenilmesi durumunda yerli motor Karmos tercih edilmektedir. Yabancı marka otomatik kapılarda en çok tercih edilen motor markası Nice’dir. Motor seçiminde kapı ölçüsü ve çekme kapasitesi önemlidir. Otomatik Kapı İstanbul keşif ekibimiz İstanbul’daki iş yeri veya site girişlerinde olması gereken tüm detayları sizlere anlatacaktır. Uygun görmeniz durumunda üretime hemen başlayarak en yakın sürede otomatik kapınızı teslim ediyoruz. İstenilen tüm şartnamelere uygun ve söz verilen gün ve saate teslimat konusunda çok iddialıyız.

Bugüne kadar İstanbul’un tüm semtlerine hizmet verdik. Dolasıyla Avrupa yakası veya Anadolu yakası fark etmeden lojistik ve montaj hizmetimiz bulunmaktadır. Otomatik Kapı İstanbul Fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik kapı genel olarak çift kanatlı ya da tek kanatlı yana kayar olarak bilinmesine rağmen teleskopik ve hermetik kapı çeşitleri de bulunmaktadır. Teleskopik kapılar üç kanatlı olur ve bir birlerinin önünden kayarak minimum yer kaplarlar. Çok kullanışlıdır. Hermetik kapılar ise ameliyathanelerde kullanılır. Ameliyathanenin steril kalması açısından kritik öneme sahip olan bu çeşit otomatik kapılar, hasta sağlığı için önemlidir. Bu bilinçle sıfır hata ile üretim yapmaktayız.

Otomatik Kapı ve Otomasyon Sistemleri Proje ve Bilgilendirme için

Bize Ulaşın