Ankara'da Otomatik Kapı Sistemleri Çözüm Ortağınız!

+90 312 394 0875
bilgi@yetisotomasyon.com

Pzts - Cmts 9.00 - 19.00
Pazar Tatil

Otomatik Kapı

Otomatik Kapı

Güvenilir Otomatik Kapı üreticisi Yetiş Otomasyon 12 yıllık tecrübesi ile müşteri sadakati sağlamaya devam ediyor. Otomatik kapı radarı sayesinde yaklaşan kişiyi tanımlayıp belli bir mesafeye gelince kapı kanatlarını açan sonrasında kapatan bir yapıdır. Açılıp kapanma süresini ayarlayabildiğiniz gibi kapının açılma yönünü ve hangi komut sistemiyle açılmasını belirleyebilirsiniz.

Otomatik Kapı Ne Zaman İhtiyaç Olur?

Kapılar giriş çıkışta kullandığımız yapılardır. Yıllardır manüel olarak kullandığımız kapılar otomatik kapılara dönüşmeye başladı. Akıllara şu soru gelebilir Otomatik Kapı Ne Zaman İhtiyaç Olur? Eğer işyerinizde ya da apartman girişlerinizde giren çıkan çok olduğu zaman otomatik kapıyı tercih edebilirsiniz. Örnek verecek olursak; oteller, avmler, hastaneler, akaryakıt istasyonları, restaurantlar, spor salonları, havaalanı ve terminaller, bankalar ve süpermarketler.

Pandeminin yayılmasıyla kapılardaki hijyenin önemi arttı. Dolaysıyla otomatik kapı artık her zaman kullanılması gereken bir yapı haline geldi.

Otomatik Kapının Avantajları

• Sessiz çalışır.
• Isı izolasyonu sağlar.
• Hijyeniktir.
• Giriş çıkışlar kontrol edilebilir. Böylelikle güvenlik açısından tercih edilir.
• Görsel olarak şıktır.
• Kullanım alanı açısından yer kaplamaz.

Otomatik Kapı Fiyatları

Otomatik Kapı Fiyatları döviz kuruna ve seçeceğiniz özelliklere göre değişir. Ayrıca kullanacağınız alana göre ölçüler değişeceği için fiyatı önceden bildirilmesi mümkün değildir. O zaman önce seçebileceğiniz otomatik kapı özelliklerini inceleyelim.

Otomatik Kapı Özellikleri

• Açılıp Kapanma Özellikleri seçilebilir. Yüz tanıma sistemi ile hangi kişilere kapının açılıp kapanmasını tanımlatabilirsiniz. Bu kadar güvenlikli bir yer için yaptırmadıysanız; el sensörü, kart okutma, şifre ya da belli bir mesafeye yaklaşılması ile kapının açılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, içeriden kapının açılıp dışarıdan açılmamasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle belli bir yerden giriş çıkışı sağlayabilirsiniz. Daha fazla açılıp kapanma özelliklerini öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

• Farklı cam çeşitleri seçebilirsiniz. Bu seçim size otomatik kapınıza farklı özellikler kazandırabilir. Örneğin temperli camlar olası darbeye karşı dayanıklı olup, kırılması durumunda parçalar halinde dağılmaz. Her hangi bir yaralanmanın önüne geçebilmektedir. Ayrıca, renkli cam seçerek tasarımsal olarak otomatik kapılarınızı kullanabilirsiniz. Başka cam çeşidi olan reflekte cam sayesinde içten dışarıyı görebilir. Fakat dışarıdan sizi görmelerini önleyebilirsiniz. (Reflekte cama halk arasında aynalı cam denilir.) Modern tasarımlı camlar için bizden destek alabilirsiniz.

• Çift kanatlı yana kayar kapı ya da tek kanatlı yana kayar kapı özelliği vardır. Yer sorunu yaşayan kullanıcılarımız için tek kanatlı yana kayar otomatik kapı öneriyoruz. Bu şekilde geçiş mesafesi daha fazla olabilmektedir.

• Fotosel eklenerek kapılarda sıkışma korunma altına alınır. Emniyet fotoseli de denilen sistem sayesinde her hangi bir cismin takılması durumunda kapı sıkışmanın yaşandığı yönün tersine hareket ederek sıkışan cismi ve kapınızı korur.

Otomatik Kapı ve Otomasyon Sistemleri Proje ve Bilgilendirme için

Bize Ulaşın