Ankara'da Otomatik Kapı Sistemleri Çözüm Ortağınız!

+90 312 394 0875
bilgi@yetisotomasyon.com

Pzts - Cmts 9.00 - 19.00
Pazar Tatil

Seksiyonel Kapı Ankara

Endüstriyel Seksiyonel Kapılar, depo ve fabrika sahipleri tarafından sıkça tercih edilmektedir. Yaz kış fabrikaya ve depoya gelen lojistik firmaları ürün taşırlarken seksiyonel kapılara zarar verebilmektedir. Bu amaçla çok dayanıklı ürünler yapmaktayız. Seksiyonel Kapı Ankara firması olan Yetiş Otomasyon Ar-Ge departmanıyla her geçen gün daha dayanıklı ürünler sunmaktadır.

Seksiyonel Kapı kullanımı depolarda ve fabrikalarda kullanıldığı için hızlı açılabilme özelliği çok önemlidir. Bu nedenle uzaktan kumanda, ekstra buton, ipli swich,metal kütle dedektörü ve mikrodalga radar sistemler ile harekete duyarlı açma kapama özellikleri bir çok kullanıcımız için öncelikli tercih sebebidir.

Seksiyonel Kapı DWG Nedir?

Seksiyonel Kapı teknik çizimleri DWG olarak kısaltılır. Her bir seksiyonel kapı satışında özel olarak DWG tasarlanır. Seksiyonel kapılarda pencereler, insan geçiş kapıları, kiriş mesafeleri, kullanıcının özel istekleri doğrultusunda DWG çizilir.

Seksiyonel Kapı Nasıl Çalışır?

Kapılar birden fazla panelin birleşmesi ile oluşur. Bu panellerin genişliği 50cm veya 61 cm civarındadır. İki sac arasına enjekte edilen poliüretan malzeme ile bu genişlik sağlanır. Sac kalınlıkları 40mm ile 65 mm arasında olmaktadır. Bu panellerin üst üste birleşmesini sağlayan özel tırnaklar ve özel menteşeler sayesinde istenilen ölçülere getirilir. En alttaki panelden en üst panele doğru çıkarak şafta kadar gelir ve tambura bağlanan bir çelik halat bulunur. Motor ve tekerlek sayesinde seksiyonel kapı yukarı kalkar. Üst paneller, yere paralel şekilde kayar. Böylelikle kapının açılması için bir alan kaybı olmaz. Verimlilik açısından oldukça memnun edici bir sonuç çıkar. Seksiyonel Kapı Ankara firması olmamıza rağmen tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz.

Otomatik Kapı ve Otomasyon Sistemleri Proje ve Bilgilendirme için

Bize Ulaşın