Ankara'da Otomatik Kapı Sistemleri Çözüm Ortağınız!

+90 312 394 0875
bilgi@yetisotomasyon.com

Pzts - Cmts 9.00 - 19.00
Pazar Tatil

Fotoselli Kapı Ankara

Fotoselli Kapı

Çok sayıda kişinin giriş çıkış yaptığı yerlerde hızlıca açılması nedeniyle tercih edilmektedir. Hızlıca kapandığı için de dışardaki soğuk hava içeriye çok fazla giremez. Enerji tasarrufu sağlar.

Fotoselli Kapı Üreticisi

Yetiş Otomasyon Ankara’daki lider fotoselli kapı üreticisi olarak sizlere garantili fotoselli kapı almanın keyfini yaşatıyor. Yerinde keşif için ve ürün teslimi için her zaman randevu gününde ve saatinde profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Ürettiğimiz fotoselli kapıları sadece bir kapı gibi düşünmeyip, sizlere bir yaşam inşa ettiğimizi düşünüyoruz. Dolaysıyla, hayatı kolaylaştıran yeni teknolojileri uygulayan Ar-Ge ekibimiz her geçen gün daha çok müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Fotoselli Kapı Tamiri

Firmamız, fotoselli kapı tamiri alanındaki başarısı ile yaşadığınız sorunun ne olduğunu çok kısa sürede çözmektedir. Sorunun tespiti sonrasında, yedek parça temini ve montajı konusunda en hızlı hizmeti veren Ankara firmaları arasında olduğumuzu biliyoruz.

Fotoselli Kapı Ankara

Fotoselli Kapı Garanti Süreleri

Fotoselli Kapılarımızın garanti süreleri 2 yıldır. Kullanıcı hatası dışındaki yedek parça garanti süremiz 10 yıldır.

Fotoselli Kapı Çeşitleri

Fotoselli Kapı Çeşitleri şu şekilde sayılabilir: Çift Kanatlı Yana Kayar Kapı, Tek Kanatlı Yana Kayar, Teleskopik Kapılar, Döner Kapılar, Hermetik Kapılar, Teleskopik Kapılar. Ayrıca fotoselli kapıların açılma opsiyonu ile çeşitleri artırılabilir. Örneğin yüz tanımalı, uzaktan kumandalı, kart okutmalı, parmak okutmalı ve şifre tuşlamalı özellikler ile kapılarınızı açabilirsiniz. Bu otomasyon sistemleri ile bir çok kurum ve kuruluşlara farklı güvenlik hizmeti sunuyoruz. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Fotoselli Kapı Ankara

Fotoselli Kapı Tasarımları

Günümüzde fotoselli kapı tasarımları büyük önem kazanmıştır. Dış mekânlardaki ya da iç mekânlardaki renk uyumu önemlidir. Tasarımcılarımız sizlere uygun renk alternatiflerini sunarak ortamlarınızı daha çekici hale getirebilirsiniz.

Fotoselli Kapı Ankara

Fotoselli Kapı Fiyatları

Fotoselli Kapı Fiyatları istediğiniz ürünlere göre değişmektedir. Kullanılacak cam ve alüminyum profil özelliklerine göre çok değişkenlik göstermektedir. Dolaysıyla, keşif ve taleplerinizin netleşmesi sonrasında en uygun fotoselli kapı fiyatları tarafımızca belirlenecektir.

Otomatik Kapı

Pandeminin çıkması sonrası otomatik kapı kullanımında büyük bir artış yaşandı. Kapı kollarına dokunup açmak hastalık bulaşmasını artırdığı kanıtlandı. Karar verdiniz otomatik kapı yaptıracaksınız fakat hangi özellikler sizin için önemli bilemiyor musunuz? Sizlere profesyonelce açık dille anlatalım.

YETMAX otomatik kapılarımız kanat başına 120 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Otomatik kapı motoru kanat başına saniyede 5cm ile 70 cm açış kapasitesine çıkartılabilir. Sizin profil ve motorunuzun kaç kg'ye kadar kapasitesine dayanıklı olduğunu bilmeniz gerekir. Ayrıca otomatik kapınızın açılış kapanış süresi insan sirkülasyonun çok olduğu yerlerde kritik öneme sahiptir. Enerji tasarrufu ve kapının hızlı açılıp kapanması açısından motorunuzun maksimum güç tüketimi önemlidir.

Kapılarınızda kullanılan radar, profil,ana kart, switch ve motor hangi sıcaklık arasında çalışabildiği önemlidir. YETMAX otomatik kapılarımız -25C ile +55C arassında çalışabilmektedir. Eğer kapılarınız çok soğuk ya da çok sıcak yerlerde kullanılacaksa bu önemli bilgiyi tercih edeceğiniz firmaya mutlaka söylemelisiniz. Bizler dünyaca kabul edilen IP20 standartlarına uygun otomatik kapı üretiyoruz.

Fotoselli Kapı Ankara

Otomatik kapı açılıp kapanma şekline göre çeşitlilik gösterir. Sizler de hangi kapı çeşidi size uygun söylemelisiniz. Bu çeşitler kısaca uzaktan kumandalı, kartlı geçiş sistemli, el sensörlü, şifre sistemli, yüz tanıma sistemli olarak sıralayabiliriz.

Tasarım açısından daha şık göründüğü için tercih edilmeye başlayan cam kanatlı otomatik kayar kapı isteyip istemeediğinizi bildirmelisiniz. Cam kanatlı otomatik kayar kapılarda çerçeve gibi profiller bulunmamaktadır.İki cam birbirlerine denk gelerek kapanmayı sağlar.

Fotoselli Kapı Ankara Kataloğumuzu Görmek için Tıklayın

Otomatik Kapı ve Otomasyon Sistemleri Proje ve Bilgilendirme için

Bize Ulaşın